Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firus Yangın Otomasyon sistemleri konusunda uzun yıllardan beri kendi bünyesinde üretimi imalat montaj ve servis hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için kurulmustur. Kurulduğu günden beri otomatik kepenk sistemlerinde uzman kadroya sahip olan firmamız ücretsiz keşif uygun fiyat zamanında teslim kaliteli ürün ve servis ağı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tümünü kendi tesislerinde ürettiği malzemeler ile kaliteli işçiliği bir araya getiren Firus Yangın Otomasyon kısa sürede Türkiye ve Avrupa'da bir çok tasarımını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Ürünlerindeki model çeşitliliği, yedek parça stoğu , ürünün müşteriye uygulanmasındaki terminsüresi müşteri memnuniyetine verilen önem Firus Yangın Otomasyon'un rakiplerine göre her zaman bir adım önde olmasını sağlayan yegane unsurlardır. Müşteri memnuniyetini, her zaman kendisi için hedef edinen, ürettiği ve montajını gerçekleştirdiği tüm mamullerinde garanti ve servis güvencesi veren Firus Yangın Otomasyon, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir. Otomatik Kepenk teknolojilerini müşterilerine emniyetli ve ekonomik olarak tanıştırmanın gururunu yaşayan Firus Yangın Otomasyon sistemleri , tasarım harikası ürünler ile hayatınızı ihtiyaç duyduğunuz her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor. Firus Yangın Otomasyon Sistemleri olarak çalışma yöntemimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, isteklerinize ve hedeflerinize en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz. Yurt içi ve Yurt dışında yüz binlerce referansı ile alanında sektör lideri Firus Yangın Otomasyon Sistemleri , Alışveriş Merkezlerinden , Devlet kurumlarına , Havalimanlarından özel sektördeki birçok tamamlanmış proje referansına sahiptir. Firus Yangın Otomasyon Sistemleri olarak projelerinizi hızlı, kolay ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilir; aklınızdaki yada hayalinizdeki her fikri, hem iç hem de dış mekanlarda gerçeğe dönüştürebiliriz. 50 ‘den fazla çalışan ile yüksek teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerin Garanti ve satış sonrası desteği ile yıllardır sorunsuz çözümler sunmaktayız verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan müşterilerden aldığımız güçle araştırma geliştirme yaparak daha iyi bir yaşam için çalışıyoruz. Ücretsiz keşif için bir telefon kadar yakınız.

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, rakipleri tarafından örnek alınan firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Firus Yangın Otomasyon tecrübeyi kalitesiyle birleştirip ürünlerimize işliyor emeklerinizi ve sevdiklerinizi koruyoruz.Firus Yangın Otomasyon kalitesinin verdiği güvenle hep ileride!

Sertifikalarımız

RESİM
TAKIM
Koli Ustası